Paviljonki INFO

Puhelin 014 339 8100 (arkisin klo 9-15 ja tapahtuma-aikoina)
Sähköposti paviljonki@paviljonki.fi

Osoite
Lutakonaukio 12, 40100 Jyväskylä
Katso sijainti Google Mapsissa

Myyntipalvelu

Puhelin 014 339 8143 (arkisin klo 9-15)
Sähköposti myyntipalvelu@paviljonki.fi

Anna palautetta

Haluatko meille töihin? Katso avoimet paikat

Asiakaspalvelu

Tapahtuma-avustaja

Maarit Mantela


Tapahtuma-avustaja

Eero Solonen


Hallinto

Toimitusjohtaja

Juha Rahko

0500 499 964
juha.rahko@paviljonki.fi

Kirjanpitäjä

Auli Kovanen

050 597 9919
auli.kovanen@paviljonki.fi

Markkinointi ja viestintä

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

Hanna Kiilamaa

050 430 3829
hanna.kiilamaa@paviljonki.fi

Markkinoinnin ja viestinnän asiantuntija

Tiina Autio

040 489 0976
tiina.autio@paviljonki.fi

Markkinoinnin ja viestinnän asiantuntija

Eveliina Tarvainen

040 861 4785
eveliina.tarvainen@paviljonki.fi

Myynti: Messut

Myyntijohtaja

Ilari Tervakangas

050 596 6710
ilari.tervakangas@paviljonki.fi

Myyntijohtaja

Hannu Mennala

050 591 5428
hannu.mennala@paviljonki.fi

Myyntipäällikkö

Tanja Hurttia

050 362 2548
tanja.hurttia@paviljonki.fi

Myyntipäällikkö

Matti Kuosmanen

050 337 8730
matti.kuosmanen@paviljonki.fi

Myyntijohtaja

Kimmo Kemppainen

050 436 6571
kimmo.kemppainen@paviljonki.fi

Myyntipäällikkö

Mika Venäläinen

050 432 4666
mika.venalainen@paviljonki.fi

Projektikoordinaattori

Noora Bragge

040 352 7324
noora.bragge@paviljonki.fi

Projektikoordinaattori

Anu Ilvonen

040 140 2201
anu.ilvonen@paviljonki.fi

Myyntipäällikkö

Raimo Pylvänäinen

0400 671 923
raimo.pylvanainen@paviljonki.fi

Projektikoordinaattori

Heli Rantanen

040 642 9013
heli.rantanen@paviljonki.fi

Myynti: Tapahtumat

Myyntijohtaja

Jaana Kiilamaa

050 372 5620
jaana.kiilamaa@paviljonki.fi

Tapahtumatuottaja

Milja Korhonen

040 776 6139
milja.korhonen@paviljonki.fi

Tapahtumatuottaja

Lotta Nyqvist

040 500 5677
lotta.nyqvist@paviljonki.fi

Tapahtumakoordinaattori / Viihdetapahtumat

Hanna Mursunen-Oikari

0400 416 500
hanna.mursunen-oikari@paviljonki.fi

Projektikoordinaattori

Minna Mennala

050 469 4934
minna.mennala@paviljonki.fi

Tapahtumatuottaja

Maria Ståhle

045 187 4245
maria.stahle@paviljonki.fi

Tapahtumakoordinaattori

Veera Kulmala

040 531 8002
veera.kulmala@paviljonki.fi

Tapahtumatuottaja

Katariina Kotomäki

040 682 0896
katariina.kotomaki@paviljonki.fi

Myynti: Näyttelytekniikka

Myyntijohtaja

Kimmo Kemppainen

050 436 6571
kimmo.kemppainen@paviljonki.fi

Osastosuunnittelija

Kati Viinikainen

040 754 1515
kati.viinikainen@paviljonki.fi

Asiakkuuspäällikkö

Marica Borg

040 595 0421
marica.borg@paviljonki.fi

Osastosuunnittelija

Minna Toivonen

040 718 6982
minna.toivonen@paviljonki.fi

Vanhempainvapaalla

Jenna Tammela


Osastosuunnittelija

Mari Nevala

040 778 4856
mari.nevala@paviljonki.fi

Ravintolapalvelut

Ravintolatoimenpäällikkö

Tuomas Pääkkönen

050 352 3459
tuomas.paakkonen@restel.fi

Asiakkuuspäällikkö

Moona Aalto

020 799 4084
myynti.paviljonki@restel.fi

Palvelukoordinaattori

Eini Manninen

020 799 4084
myynti.paviljonki@restel.fi

Keittiöpäällikkö

Simo Korvenpää


Tapahtumaravintolapäällikkö

Asta Aaltola


Vuoropäällikkö

Toni Kotilainen


Asiakaspalvelupäällikkö

Eeva-Maija Pusa


Vuoropäällikkö

Pasi Rautio


Vuoropäällikkö

Mika Laitinen


Vuoropäällikkö

Obadah Smaidi


Vuoropäällikkö

Ep Luukkonen


Tuotanto

Tekninen tuottaja

Mikko Rahkonen

050 469 9659
mikko.rahkonen@paviljonki.fi

Tekninen tuottaja

Jyrki Vikström

040 161 3493
jyrki.vikstrom@paviljonki.fi

Tuotantopäällikkö

Teppo Laine

050 529 3222
teppo.laine@paviljonki.fi

Vuorovastaava

Joonatan Leppänen


Vuorovastaava

Mikko Toikkanen