Paviljonki Asiakaspalvelu

Puhelin 014 339 8100 (arkisin klo 9-15 ja tapahtuma-aikoina)
Sähköposti paviljonki@paviljonki.fi

Osoite
Lutakonaukio 12, 40100 Jyväskylä
Katso sijainti Google Mapsissa

Myyntipalvelu

Puhelin 014 339 8143 (arkisin klo 9-15)
Sähköposti myyntipalvelu@paviljonki.fi

Anna palautetta

Haluatko meille töihin? Katso avoimet paikat

Asiakaspalvelu

Tapahtuma-avustaja

Maarit Mantela


Tapahtuma-avustaja

Marjo Nevalainen


Tapahtuma-avustaja

Eero Solonen


Hallinto

Toimitusjohtaja

Juha Rahko

0500 499 964
juha.rahko@paviljonki.fi

Kirjanpitäjä

Auli Kovanen

050 597 9919
auli.kovanen@paviljonki.fi

Markkinointi ja viestintä

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

Hanna Kiilamaa

050 430 3829
hanna.kiilamaa@paviljonki.fi

Myynti: Messut

Myyntijohtaja

Ilari Tervakangas

050 596 6710
ilari.tervakangas@paviljonki.fi

Myyntipäällikkö

Hannu Mennala

050 591 5428
hannu.mennala@paviljonki.fi

Myyntipäällikkö

Tanja Hurttia

050 362 2548
tanja.hurttia@paviljonki.fi

Myyntipäällikkö

Mika Venäläinen

050 432 4666
mika.venalainen@paviljonki.fi

Myyntisihteeri

Noora Bragge

040 352 7324
noora.bragge@paviljonki.fi

Myyntisihteeri

Anu Ilvonen

040 140 2201
anu.ilvonen@paviljonki.fi

Myynti: Tapahtumat

Myyntijohtaja

Jaana Kiilamaa

050 372 5620
jaana.kiilamaa@paviljonki.fi

Tapahtumatuottaja

Matti Kuosmanen

050 337 8730
matti.kuosmanen@paviljonki.fi

Tapahtumatuottaja (vanhempainvapaalla)

Milja Korhonen


Tapahtumatuottaja

Lotta Nyqvist

040 500 5677
lotta.nyqvist@paviljonki.fi

Tapahtumakoordinaattori

Anne Heinonen

0400 613 314
anne.heinonen@paviljonki.fi

Tapahtumakoordinaattori

Hanna Mursunen-Oikari

0400 416 500
hanna.mursunen-oikari@paviljonki.fi

Myyntisihteeri

Minna Mennala

050 469 4934
minna.mennala@paviljonki.fi

Myynti: Näyttelytekniikka

Myyntijohtaja

Kimmo Kemppainen

050 436 6571
kimmo.kemppainen@paviljonki.fi

Projektimyyjä

Henri Viitaharju

050 468 3742
henri.viitaharju@paviljonki.fi

Projektimyyjä

Ari Hänninen

050 559 7601
ari.hanninen@paviljonki.fi

Projektimyyjä

Kati Viinikainen

040 754 1515
kati.viinikainen@paviljonki.fi

Paviljonki Ravintolat

Ravintolapäällikkö

Merja Pyrhönen

040 526 6344
merja.pyrhonen@sok.fi

Palvelupäällikkö

Sari Nyyssönen

0500 642 431
sari.nyyssonen@paviljonki.fi

Keittiömestari

Janne Virtanen

050 505 9550
janne.virtanen@sok.fi

Tekniset palvelut

Tekninen tuottaja

Mikko Rahkonen

050 469 9659
mikko.rahkonen@paviljonki.fi

Tekninen tuottaja

Jyrki Vikström

040 161 3493
jyrki.vikstrom@paviljonki.fi