Paviljonki vaihde

Puhelin 014 339 8100 (arkisin klo 8-16 ja tapahtuma-aikoina)
Sähköposti paviljonki@paviljonki.fi

Osoite
Lutakonaukio 12, 40100 Jyväskylä
Katso sijainti Google Mapsissa

Myyntipalvelu

Puhelin 014 339 8143 (arkisin klo 8-16)
Sähköposti myyntipalvelu@paviljonki.fi

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelupäällikkö

Inka-Sofia Hokkanen

050 434 9943
inka-sofia.hokkanen@paviljonki.fi

Asiakaspalvelu

Mirka Raulo


Asiakaspalvelu

Noora Bragge


Asiakaspalvelu

Petriina Lamminpää


Hallinto

Toimitusjohtaja / Jyväskylän Messut Oy

Juha Rahko

0500 499 964
juha.rahko@paviljonki.fi

Toimitusjohtaja / Jyväskylän Kongressikeskus Oy

Pietari Sorri

040 538 3621
pietari.sorri@paviljonki.fi

Kirjanpitäjä

Auli Kovanen

050 597 9919
auli.kovanen@paviljonki.fi

Hallintopäällikkö / Jyväskylän Kongressikeskus Oy

Eira Pulli

040 588 4585
eira.pulli@paviljonki.fi

Markkinointi ja viestintä

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

Hanna Kiilamaa

050 430 3829
hanna.kiilamaa@paviljonki.fi

Myynti: Messut

Myyntijohtaja

Ilari Tervakangas

050 596 6710
ilari.tervakangas@paviljonki.fi

Myyntijohtaja

Raimo Pylvänäinen

0400 671 923
raimo.pylvanainen@paviljonki.fi

Myyntipäällikkö

Mia Kalajanniska

050 452 3865
mia.kalajanniska@paviljonki.fi

Myyntipäällikkö

Hannu Mennala

050 591 5428
hannu.mennala@paviljonki.fi

Myyntipäällikkö

Tanja Hurttia

050 362 2548
tanja.hurttia@paviljonki.fi

Myyntipäällikkö

Anne Koskinen

040 581 0722
anne.koskinen@paviljonki.fi

Myyntisihteeri

Tuula Rahikainen

050 462 1232
tuula.rahikainen@paviljonki.fi

Myyntisihteeri

Tiina Lampinen

050 462 2944
tiina.lampinen@paviljonki.fi

Myynti: Tapahtumat

Myyntijohtaja

Jaana Kiilamaa

050 372 5620
jaana.kiilamaa@paviljonki.fi

Myyntijohtaja

Vesa Pohjonen

050 325 7636
vesa.pohjonen@paviljonki.fi

Tuottaja

Matti Kuosmanen

050 337 8730
matti.kuosmanen@paviljonki.fi

Myyntipäällikkö

Aapo Nives

050 378 5820
aapo.nives@paviljonki.fi

Tuottaja, vanhempainvapaalla

Milja Korhonen


Tuotantoassistentti, vanhempainvapaalla

Pia Rutanen


Myyntineuvottelija

Sari Söderström

050 433 9015
sari.soderstrom@paviljonki.fi

Myyntineuvottelija

Teija Mattola

050 372 5619
teija.mattola@paviljonki.fi

Myyntisihteeri

Minna Mennala

050 469 4934
minna.mennala@paviljonki.fi

Tuotantoassistentti

Hanna Mursunen

0400 416 500
hanna.mursunen@paviljonki.fi

Myyntineuvottelija, vanhempainvapaalla

Niina Kainulainen


Myynti: Näyttelytekniikka

Myyntijohtaja

Kimmo Kemppainen

050 436 6571
kimmo.kemppainen@paviljonki.fi

Projektimyyjä

Ari Barck

0500 648 410
ari.barck@paviljonki.fi

Projektimyyjä

Henri Viitaharju

050 468 3742
henri.viitaharju@paviljonki.fi

Projektimyyjä

Ari Hänninen

050 559 7601
ari.hanninen@paviljonki.fi

Myynti: Jkl Booking

Koordinaattori, vanhempainvapaalla

Anne Heinonen


Myyntineuvottelija

Sofia Vitikainen

040 062 9865
sofia.vitikainen@paviljonki.fi

Myyntiassistentti

Kristiina Karvonen

040 524 3055
kristiina.karvonen@paviljonki.fi

Paviljonki Ravintolat

Ravintolapäällikkö

Merja Pyrhönen

040 526 6344
merja.pyrhonen@sok.fi

Palvelupäällikkö

Sari Nyyssönen

0500 642 431
sari.nyyssonen@paviljonki.fi

Keittiömestari

Ilkka Paakkari

040 722 4208
ilkka.paakkari@sok.fi

Tekniset palvelut

Tekninen tuottaja

Mikko Rahkonen

050 469 9659
mikko.rahkonen@paviljonki.fi

Palveluteknikko

Tuomas Hyttinen

050 918 9225
tuomas.hyttinen@paviljonki.fi